Współpraca

obrobka-1

Herbowi.pl to blog promujący pozytywne oblicze patriotyzmu. Na jego łamach publikuję treści dotyczące polskiej kultury, tradycji, historii, a także bieżących wydarzeń. 

Blog wystartował 11 listopada 2015 roku. W krótkim czasie zdobył stałą grupę odbiorców oraz odbił się echem w e-świecie. Każdego miesiąca Herbowych odwiedza kilkanaście tysięcy użytkowników.

Artykuły publikowane na łamach witryny kilkukrotnie trafiały na pierwszą stronę Wykop.pl. Do bloga nawiązywały ogólnopolskie media – m.in. tygodnik „Do Rzeczy” czy miesięcznik „Press”.

wykop_2_reklama

Wśród dotychczasowych partnerów bloga znalazła się m.in. pierwsza polska marka odzieży patriotycznej – Surge Polonia. Na jej potrzeby w obrębie witryny zrealizowana została kampania „Poczuj dumę”, a także udzielone zostało wsparcie w zakresie tworzenia treści na firmowy blog.

Współpraca z Darkiem Rybackim, autorem bloga Herbowi.pl, to czysta przyjemność. Zarówno terminowość w dostarczaniu umówionych materiałów, jak i ich poziom merytoryczny stoją na bardzo wysokim poziomie. Trzymamy kciuki za rozwój bloga!

Mateusz Staroń, współzałożyciel firmy Surge Polonia

Jesteś zainteresowany współpracą?
Pisz na dariusz.rybacki@gmail.com lub dzwoń – 518-485-975.

Darek Rybacki

podpis